Blog

Nonwoven (Tela) Nedir?

"Nonwoven"lar değişik tipteki elyafların farklı metotlarla işlenmesiyle oluşturulan yüksek performanslı dokunmamış kumaşlardır.Halk arasında tela ile de tanımlanmaktadır.

Devamını Oku

Gaziantep Bez Çanta

Gaziantep Bez Çanta olarak çevreye duyarlılığınızı ön planda tutarak ve uzun süre kullanılabilir özelliği olan Tela (nonwoven) promosyon bez çanta satışı yapmaktayız.

Devamını Oku

Ultrasonik Nonwoven Çanta

PROTEP ÇANTA patentli ultrasonik kaynak üretimi ve yüksek hızlı bez baskı için tasarlanan flekso baskı makinası ile yüksek kalitede baskılı bez çanta üretimi yapan Fabrikanın güneydoğu bölgesi bayisidir.

Devamını Oku

Karton Çanta Nedir? Karton Çanta Üretimi

Karton Çanta, firmalar tarafından, genellikle dikey ya da yatay tercih edilmektedir. İçerisine konulacak malzemeye göre değişik ölçülerde ve farklı kağıt türlerinde üretilebilmektedir.

Devamını Oku

Hambez Çanta Kumaşının Özellikleri

Ham bez çanta üretimi yapılırken kullanılan kumaşlar kendi arasında bir çok çeşide ayrılmakta ve bu çeşitlerin bez çantada kullanım şekillerini inceleyeceğiz.

Devamını Oku

Neden Bez Çanta Kullanmalıyız?

Bez çanta, kullanmalıyız çünkü bez çantalar tek kullanımlık değildir. Hammaddesi, dikiş kalitesi ve kullanım şekline göre bir bez çanta aylarca hatta yıllarca kullanılabilmektedir.

Devamını Oku

Çanta Kullanım Alanları

Bez ve Karton Çanta kullanım alanları ile ilgili detaylı bilgilere ve Çevre dostu geri dönüşümlü çantaların nerede kullanıldığını merak ediyorsanız hemen tıklayın.

Devamını Oku

Ham Bez Çanta Ölçüleri Toptan Satış

Hambez Standart Ölçü Tablomuz Şu Şekildedir; 20x22, 26x33, 31x36, 35x42, 38x45 cm ( + - 0,5 cm ) ebatında 140 gr. hambez kumaştan imal edilmiştir.

Devamını Oku

Nonwoven (Tela) Kumaş Kullanım alanları

Dokumasız bu malzemeler pek çok uygulamalarda kullanılır. Hitap ettiği başlıca sektörler ve ürünleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

Devamını Oku

Tela Çanta Fiyatları

Tela çanta fiyatları en uygun protepcanta.com' da. Çanta fiyatlarına ulaşmak için sizde ölçülerinizi ve istediğiniz baskıyı info@protep.com.tr adresine iletin...

Devamını Oku

Nonwoven Çanta Üreticileri

Nonwoven çanta üreticilerinden protepcanta.com sizlere istediğiniz model ve ürünü kendi bünyesinde bulunan imalatı ile en hızlı ve kaliteli şekilde hizmet vermektedir.

Devamını Oku

Körüklü Çanta Ne Demek?

Körük sözlük anlamı olarak bir cismin üstü üste katlanmış hali olarak tanımlanır. Örnek vermek gerekirse, Uzun otobüslerin birbirini bağlayan kısımlarındaki katlanabilir akordeona benzeyen yerlerdir.

Devamını Oku

Bez Alışveriş - Market Çantası

Çevrenin korunması adına yapılan yasal düzenlemeler ile alışverişlerde kullanılan poşetlerin ücretli hale getirilmesi bez alışveriş / market çantası taleplerini oldukça artırmıştır.

Devamını Oku

Fuar Çantaları

Fuar çantaları çok çeşitli şekillerde üretilebilmektedir. Kendi işletmenizin broşürlerinin, tanıtım kitapçılarının sığabileceği ürünleri seçerken dikkatli olmanız gerekir.

Devamını Oku

Yardım, Erzak Dağıtma Taşıma Çantaları

Yardım, Erzak Dağıtma Taşıma Çantaları imal için kullanılan kumaş türüne ve tasarıma göre çeşitlere ayrılmaktadır.

Devamını Oku

Tela (Nonwoven) Plaj Çantası

Tela Nonwoven Plaj Bez Çantaları Uygun Maliyetlidir. İstenilen her türlü Kumaştan, Baskıdan ve Ölçüden Plaj Çanta İmalatımız bulunmaktadır.

Devamını Oku

Ultrasonik Çanta Üreticileri

Ultrasonik çantalar diğer bez çantalar ile aynı hammadde ( anti bakteriyel ve geri dönüşebilir nonwoven kumaş) ve tüm renk seçenekleri ile baskı yapabilmektedir.

Devamını Oku

Nonwoven Çanta Üreticisi

Çevre dostu ödüllü bez çanta modelleri Türkiye'nin üretici firması olan PROTEP Ambalaj'da...

Devamını Oku

Toptan Bez Çanta Satış

Toptan bez çanta satış firması olan PROTEP ÇANTA. Türkiye'nin ve dünyanın çevre dostu çantasını üretiyoruz. Toptan bez çanta üretimlerimizde en önemli unsur kaliteli ve seri üretimdir.

Devamını Oku

Dikişli Bez Çanta İmalatı ve Baskı Merkezi

Dikişli Tela (Nonwoven) Çanta: Kumaşların el işçiliği verilerek dikiş makinalarında birleştirilmesi ile üretilen çantalara Dikişli Tela (nonwoven) Bez Çanta diyoruz.

Devamını Oku

Güvenli Ödeme

Ödemeleriniz tamamen güven aldında

Hızlı Kargo

Aynı gün ürün kargosu

Müşteri Memnuniyeti

Hedefimiz daha iyi bir hizmet ve memnuniyet.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2022
YENİ
ÜRÜNLER
ULTRASONİK
ÇANTA
DİKİŞLİ
ÇANTA
HAM BEZ
ÇANTA
BAGS
EXPORTER
Toplam Fiyat : 0.00 TL(KDV Dahil)
Alışverişi Tamamla