Fuar Çantaları

Fuar Çantaları

Katılımcı olduğunuz organizasyonda farklı bir ambalaj ürünü kullanarak ziyaretçilerin dikkatini çekebileceğinizi biliyor musunuz?  Bu etkiyi değerlendirmek için kaliteli ve farklı fuar çantası modellerimizi inceleyin. Uzun yıllar katıldığımız organizasyonlar ve müşterilerimizin önerileri ile edindiğimiz deneyim ile sektörünüze ve katılacağınız fuara uygun ambalaj önerileri sunuyoruz. Katıldığınız fuarın ışıklandırmasına göre parlak yada mat kaplama önerdiğimizde şaşırmayın çünkü fuar çantanız, organizasyon başarınızın ilk adımıdır. 

Fuar Çantası Modelleri


Fuarlar, kendi işletmenizi ve iş hacminizi, sizlerle olası iş yapma potansiyeli olan kişilere gösterebileceğiniz, hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz yerlerdir. Genellikle her fuar, yılın belirli bir döneminde, şehrin büyük fuar merkezlerinde gerçekleşmektedir. Günümüzde fuarlarda, fuar çantası ile tanıtımları yapmak son derece popülerdir. Aynı zamanda çevreci bir etkinlik olan bez fuar çantalarının kullanımı, işletmenize artı puan da getirmektedir.

canta-cesitlericanta-cesitleri fuar-cantalarifuar-cantalari    

İyi Olana Karar Vermek

Fiyat tekliflerinden hangisi içinize sinerse ve bütçenize yakınsa onu tercih ederek, fuarlarda çanta kullanımını sağlayabilirsiniz. Özellikle boyutlar, fuar çantalarının üretiminde önemli bir bütçe kalemine işaret etmektedir. Hangi kumaştan yapıldığı, üzerindeki baskının büyüklüğü ve şekli de fiyatları etkileyebilmektedir.

Çanta Çeşitleri ve Malzemeleri

Fuar çantaları çok çeşitli şekillerde üretilebilmektedir. Kendi işletmenizin broşürlerinin, tanıtım kitapçılarının sığabileceği ürünleri seçerken dikkatli olmanız gerekir. Baskıların tam oturması için çanta tipi seçimi çok önemlidir. 

Kullanmak üzere:

  • Tela çanta,
  • Büzgülü çanta,
  • Ham bez çanta ürünleri arasından rahatça seçim yapabilirsiniz.

Siyah, beyaz, ya da dilediğiniz renkte baskılı olarak üretilebilen fuar çantaları, sizlere işletmenizi kaliteli şekilde tanıtma fırsatı da sunmaktadır. Özellikle artık büyük etkinliklerde kullanılan bez çantalar, insanların sizleri tercih etmesini bile sağlayabilmektedir.

Renk Tercihleri

Renkler konusunda endişeye kapılmanıza gerek olmayan fuar çantası üretimi, her renkte ve dokuda sağlanabilmektedir. İşletmenizi tanımlayan renklerde çantalar bastırarak, üzerine kendi logonuzu da iliştirebilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken, sipariş verilirken baskı boyutunun uygun olmasıdır. Logolarınızın ya da görsellerin düşük kaliteli olması, piksellerine ayrılmış bir görüntüye sebep olabilir.

Çantanızın Nasıl Kullanılacağına Karar Verin

Fuar çantalarının şekli konusunda karar verdikten sonra, verdiğiniz hizmeti de göz önünde bulundurarak çantanın şekline karar vermelisiniz. Sonrasında da kullanılabilecek şekilde çantaların siparişini sağlayarak işletmenizin reklamını da yapabilirsiniz. 

Bu çanta tipleri:

  • Sırt çantası,
  • El çantası,
  • Omuz çantası olarak üretilmektedir.

Ürünler arasında seçim yaparken, hizmet verdiğiniz sektöre göre düşünmenizde fayda vardır. Eğitimle ilgili olan bir işletmenin, fuar çantalarını sırt çantası şeklinde sipariş vermesi son derece akıllıca bir karar olacaktır. Yine aynı şekilde, fuarda dağıtacağınız içerik genişliğine göre de çantaları şekillendirebilirsiniz.

Güvenli Ödeme

Ödemeleriniz tamamen güven aldında

Hızlı Kargo

Aynı gün ürün kargosu

Müşteri Memnuniyeti

Hedefimiz daha iyi bir hizmet ve memnuniyet.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2022
YENİ
ÜRÜNLER
ULTRASONİK
ÇANTA
DİKİŞLİ
ÇANTA
HAM BEZ
ÇANTA
BAGS
EXPORTER
Toplam Fiyat : 0.00 TL(KDV Dahil)
Alışverişi Tamamla