Toptan Bez Çanta Satış

Toptan Bez Çanta Satış

Toptan bez çanta satış firması olan PROTEP ÇANTA. Türkiye'nin ve dünyanın çevre dostu çantasını üretiyoruz. Toptan bez çanta üretimlerimizde en önemli unsur kaliteli ve seri üretimdir. PROTEP Çanta olarak adlandırdığımız son zamanların en popüler ürünleri arasında yer alan bez çantalarımız oldukça rağbet görmektedir.  Kullanım kolaylığı, çevreci tasarımlarıyla kullanıcısına tekrar tekrar kullanma isteği oluşturan bez çantalarımız %100 geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiştir.

DOĞA DOSTU BEZ ÇANTA

Doğa dostu bez çantalarımız çok sağlam olup ortalama 100 defa kullanılır ve 20 kg ağırlık taşır. Doğa dostu toptan bez çantalarımız için minimum  üretim miktarımız 2.000 adettir.  Laminasyonlu ve laminasyonsuz olmak üzere 2 farklı baskı alternatifimiz mevcuttur. Toptan bez çantalar için kullanım alanına göre sunulan seçenekleri değerlendirebilir kullanıcılar adına en doğru kararı verebilirsiniz. Nonwoven üzerine yapılan baskılar daha doğal ve daha ekonomik olurken, laminasyonlu bez çantalarımız bizlere kolay temizlik imkanı sağlamaktadır.

TOPTAN BEZ ÇANTA SATIN AL

Toptan bez çanta satın almak istediğinizde bize ulaştığınızda siparişleriniz güvenilir ve hızlı bir şekilde sevk sürecini tamamlayıp sizlere ulaşır. Plastik poşetlerin ücretlendirilmesi yasası ardından, plastik poşetlerin yerine kullanılabilecek en iyi seçenek çevre dostu netpak bez çantalardır. Netpak bez çantalarımız alışverişinizin her anında size yardımcı olur, taşıma kolaylığı sağlar ve doğaya faydalı olmanın mutluluğunu yaşamanıza eşlik eder. Toptan bez çanta satışlarımız her geçen gür artmakta sektörün öncü firmaları bu konuda bilinçlenmektedir. Çoğu büyük süpermarketlerin ortak tercihi netpak bez çantalardır. Doğa dostu geri dönüşümlü bez çantalarımız tüketimi azaltıp sizlere tekrar kullanım olanağı sağlar. Geri dönüşümün bir parçası olacağınız bez çantalarımız ile doğaya dönüşünüz başlasın. Toptan bez çanta fiyatlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Güvenli Ödeme

Ödemeleriniz tamamen güven aldında

Hızlı Kargo

Ayn gün ürün kargosu

Müteri Memnuniyeti

Hedefimiz daha iyi bir hizmet ve memnuniyet.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2024
ULTRASONİK
ÇANTA
DİKİŞLİ
ÇANTA
TORBA
KILIF
HAM-BEZ
ÇANTA
İHRACAT